Головна » Архів фільмів, серіалів і реаліті теле шоу
Телефильм  постер онлайнДивитись Молода гвардія онлайн

Короткий опис серіалу: Серіал Молода гвардія виходить на Першому каналі після 5 травня і складатиме дванадцять серій, кожну з яких ви зможете побачити на нашому сайті у відмінній якості на високій швидкості інтернету. Сама картина являє собою трошки інший погляд на одне з найбільш драматичний подій другої світової війни. Події переносять нас у Краснодон 1942 року, коли молоді хлопці, можна сказати юні, організували свій загін для боротьби з фашистами. Назвали вони себе "Молода гвардія" і діяли під самим носом у окупантів. Молоді гвардійці встигли добряче попсувати життя військам супротивника. Численні диверсії, які в ... Дивитись онлайн »
Категория: Військові | Просмотров: 1691 | Добавил: radowsky | Дата: 04.05.2015 | Комментарии (0)

Телефильм  постер онлайнДивитись Винищувачі. Останній бій онлайн

Короткий опис серіалу: Серіал Винищувачі. Останній бій оповідає нам продовження відомої військової саги "Винищувачі", яка розповідає нам про безліч героїчних вчинків льотчиків під часів Великої Вітчизняної війни. Всі події дванадцяти серійного фільму обертаються навколо змішаного льотного полку. У ньому служать кращі з кращих і не тільки чоловіки але й жінки. Одного з наших героїв Іллю Бестужева, який є льотчиком, викликають в генеральний штаб, де він отримує підвищення до підполковника і в той же час дають йому нове завдання. Ілля повинен зібрати власний полк на базі нових винищувачів ЯК-3. Для виконання з ... Дивитись онлайн »
Просмотров: 4930 | Добавил: radowsky | Дата: 04.05.2015 | Комментарии (0)

Наш сайт UkrSerial.Co.Ua - це каталог або архів різноманітних фільмів, реаліті і телешоу, серіалів в хорошій якості. Архів поділено на жанри, серед яких такі популярні як драма, бойовик, комедія та інші. Нове кіно чи телесеріал - все можна знайти тут і подивитись бесплатно без реєстрації.